Strona główna

Uwaga! Uprzejmie informujemy, że nasz gabinet rehabilitacyjny został przeniesiony z ul. Jagiellonki na ul. Winną 24. Zapraszamy.

 

Witamy w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ORTOLINE

Jesteśmy placówką działającą w Zielonej Górze od ponad 20 lat. Kontynuujemy działalność w zakresie ortopedii, traumatologii, medycyny sportu i rehabilitacji zapoczątkowaną jeszcze w 1997 roku przez wybitnego specjalistę ortopedę i traumatologa dr Piotra Wójcickiego. Rozwijając pasję i zamiłowanie dr Wójcickiego oraz podążając za światowymi trendami, stworzyliśmy placówkę, która wyspecjalizowała się w leczeniu urazów i schorzeń stawów kolanowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oraz chcąc zaoferować im kompleksową pomoc, świadczymy usługi z zakresu całej ortopedii oraz rehabilitacji ortopedycznej.

Największy nacisk kładziemy na rozpoznanie przyczyn powstania dolegliwości zarówno zwyrodnieniowych jak i urazowych a poprzez dobranie odpowiednich ćwiczeń i zabiegów pozbycie się źródła bólu.

Mamy duże doświadczenie w rehabilitacji sportowców wyczynowych. Dowodem naszego profesjonalizmu jest już wieloletnie pełne zaufanie żużlowca Falubazu Patryka Dudka czy strongmana Mateusza Kieliszkowskiego, którzy to po większych lub mniejszych urazach nabytych  na arenach sportowych zawsze przychodzą do nas z prośbą o szybki powrót do zdrowia.

Współpracujemy z niemieckimi ośrodkami sportowymi prowadząc naszych pacjentów, którzy wymagają konsultacji z dziedziny medycyny sportowej.

Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ORTOLINE – tutaj uzyskacie Państwo wiedzę na temat swoich dolegliwości oraz skuteczną pomoc w ich leczeniu.